Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei Y5 2019

(0 wyników)

Huawei Y5 2019 – obudowa na telefon

W Youtab znajdziesz szeroki wybór etui na telefon, wykonanych z solidnych materiałów. Każda obudowa jest wykonana inaczej, jednak spełniają one tę samą funkcję – zabezpieczanie przed uszkodzeniami. W ofercie mamy etui zarówno plastikowe jak i skórzane. W sklepie Youtab znajdziesz także pokrowce wodoodporne czy typu clear view.
Sprawdź też różne obudowy na Huawei Y5 2019 – od minimalistycznych, po skórzane, designerskie etui. Obudowa pozwala zachować idealny wygląd Twojego smartfona nawet przez wiele lat. Dobierz szkło ochronne jako dodatek, który zabezpieczy wyświetlacz telefonu. Jednym z ciekawszych pokrowców jest Clear View, który pozwala na ochronę telefonu bez konieczności zakładania szkła hartowanego. Dzięki przezroczystej klapce etui Clear View wystarczy jeden rzut oka, by sprawdzić, która jest godzina, kto do Ciebie dzwoni i co dzieje się na ekranie Twojego smartfona. Będziesz na bieżąco z wiadomościami na Twoim wyświetlaczu bez konieczności podnoszenia etui!

Jak wybrać etui na smartfona Huawei Y5 2019?

Wybierz etui idealnie skrojone na Twojego smartfona Huawei Y5 2019. Dobierz obudowę do swoich potrzeb – masz spory wybór, więc zastanów się czy wolisz etui plastikowe czy skórzane. Kolorowa obudowa doda Twojemu smartfonowi charakteru i sprawi, że na pewno z łatwością odnajdziesz go pośród innych rzeczy w torebce czy plecaku!

Z dodatkowych praktycznych funkcji, etui na telefon może posiadać też kieszonkę na kartę płatniczą czy dokument.