Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei P40 Lite

(7 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei P40 Lite – etui do telefonu

Mimo stale wzrastającej trwałości produkowanych telefonów większość ich użytkowników zdaje sobie sprawę, że nadal potrzebują one dodatkowego zabezpieczenia w formie akcesoriów ochronnych. Codzienne użytkowanie może sprzyjać powstawaniu uszkodzeń na obudowie, które nie tylko pogarszają wygląd telefonu, ale także mogą uszkodzić wewnętrzną mechanikę. Tutaj kluczową rolę spełni pokrowiec, który zabezpieczy konstrukcję przed awarią. Nie zwlekaj z zakupem sprzętu ochronnego dla Huawei P40 Lite, aby mieć gwarancję pełnej ochrony urządzenia przed wszelkimi uszkodzeniami.

Jak wybrać etui dla smartfona?

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór pokrowców, zróżnicowanych pod względem kolorystycznym, wzornictwa, a także formy. Dzięki temu możesz dobrać case do swoich potrzeb i preferencji wizualnych. Mamy w ofercie futerały wykonane z wytrzymałych komponentów, które wykazują wysoką odporność na upadki, uderzenia, zalania oraz przyciśnięcia. W szczególności polecamy designerskie etui VERUS RING o wysokim standardzie bezpieczeństwa. Tylna część akcesorium została wykonana z transparentnego szkła hartowanego, a boczna ramka składa się z wytrzymałego materiału TPU. Dodatkowo, w narożnikach zastosowano technologię poduszek powietrznych, które, tak jak wzmocnione ranty, zwiększają bezpieczeństwo smartfona. Drugą propozycją jest pancerne etui 360 MAGNETIC DUAL GLASS 9D, które kompleksowo ochroni urządzenie przed awarią. Z pewnością szmaragdowy odcień etui wyróżni Huawei P40 Lite wśród innych smartfonów.

Zadbaj o bezpieczeństwo smartfona już dziś. Wybierz wymarzony pokrowiec do Huawei P40 Lite. Warto zakupić dodatkowo szkło ochronne dla ochrony ekranu.