Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei P30

(0 wyników)

Huawei P30 – etui do telefonu


Aby zadbać o bezpieczeństwo smartfona Huawei P30, w pierwszej kolejności warto zabezpieczyć jego tył oraz boki. Najlepiej zaopatrzyć się w etui, które jest nie tylko solidne i wytrzymałe, wyprodukowane przez renomowanego producenta, ale także wyróżnia go atrakcyjna cena. Dodatkowo, odpowiednio dopasowane etui nie pogrubia smartfona, jest lekkie i nie ogranicza dostępu do złączy czy gniazd. Bardzo szeroki asortyment etui do Huawei P30 znajdziesz na Youtab.pl.

Który pokrowiec wybrać? Jednym z najpopularniejszych rodzajów etui do Huawei P30 jest wygodne etui z klapką, np. Etui INTELLIGENCE CLEAR VIEW Huawei P30. To produkt wykonany z niezwykle elastycznego materiału, co pozwala na bezproblemowe zakładanie i zdejmowanie futerału. Materiał jest też wyjątkowo wytrzymały i odporny na ścieranie. Sprawdzonym rozwiązaniem jest także etui magnetyczne oraz etui plecki (np. Etui MAGNETIC 3w1 + Szkło 6D | Huawei P30). To futerał, w którym ramka i plecy połączono za pomocą trwałych magnesów, co zapobiega samowolnemu otwieraniu się pokrowca. Twoje urządzenie jest więc bardzo dobrze zabezpieczone przed upadkiem, uszkodzeniem czy porysowaniem. To także pełna współpraca z ładowarkami bezprzewodowymi.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się także etui PREMIUM, np. Etui SUPCASE UNICORN BEETLE PRO Huawei P30. To futerał złożony z trzech elementów (w tym z wbudowanej w etui folii ochronnej na ekran telefonu), chroniących tył, boki oraz przód urządzenia. Dodatkowo, wyjątkowo wytrzymały futerał posiada wbudowaną w tylną część mocną klamrę, za pomocą której można przypiąć telefon do paska. To rozwiązanie sprawia, że urządzenie możesz mieć zawsze pod ręką.

Dobrze dopasowane etui do Huawei P30 jest niezbędne, jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie Twojego sprzętu. Dobierz do tego folię lub szkło ochronne do Huawei P30 oraz szkło na aparat, które osłoni obiektyw, a Twój telefon długo będzie wyglądał jak nowy.

Sprawdź, jak szeroki asortyment i atrakcyjne ceny czekają na Ciebie na Youtab.pl.