Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei P20

(0 wyników)

Huawei P20 – etui zamiast portfela


Obecnie istnieje wiele rodzajów obudów Huawei P20, wśród których możesz szukać najlepszej opcji dla siebie. Jedną z naszych propozycji jest etui pełniące także funkcję portfela. Poza zapewnieniem ochrony Twojemu urządzeniu mobilnemu, posłuży także jako schowek na kilka kart płatniczych i banknotów. Tego typu etui Huawei P20 występuje w wielu wersjach kolorystycznych i może być wykonane na przykład z estetycznej ekoskóry. Podobnym rozwiązaniem jest również obudowa Huawei P20 typu kabura. Zazwyczaj jednak nie posiada ona tylu kieszonek.

Obudowa w klasycznym stylu

Zamiast decydować się na osłonę urządzenia z klapką, możesz wybrać jedno z naszych etui Huawei P20, przeznaczonych tylko na tył i boki urządzenia. Ten rodzaj akcesoriów jest najbardziej popularny i różnorodny. Klasyczna obudowa Huawei P20 może być wykonana z aluminium lotniczego, TPU, wytrzymałej gumy i wielu innych materiałów. Na rynku dostępne są etui z różnymi grafikami oraz wzorzyste i gładkie produkty. Sprawdź, jakie opcje przygotował dla Ciebie nasz sklep.

Szczególnie odporne akcesoria

Wśród etui Huawei P20 na pewno natrafisz także na szczególnie wytrzymałe produkty. Są to akcesoria pancerne, które nieraz składają się z kilku części. Zawsze też poddawane są specjalistycznym testom, pod kątem odporności na uderzenia oraz skuteczności ochrony urządzeń w nich umieszczonych. Kupując obudowę z tej kategorii, masz największą pewność, że nawet jeśli Twój telefon spadnie z dużej wysokości na twardą nawierzchnię, nic mu się nie stanie. Przed zwykłym upuszczeniem telefonu dobrze chronią jednak także klasyczne etui.

Produkt najlepszy dla Ciebie

Wybór akcesoriów do telefonów jest naprawdę duży. To Ty jednak najlepiej wiesz, która obudowa Huawei P20 spełni Twoje oczekiwania. W naszym sklepie możesz nabyć zarówno pokrowiec ze skóry i TPU typu portfel, jak i pancerne etui na cały telefon, składające się z trzech części. Ponieważ naszą misją jest wspieranie klientów w ochronie i wygodnym korzystaniu z urządzeń mobilnych, chętnie pomożemy Ci w podjęciu dobrej decyzji. Jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z nami za pomocą infolinii lub e-mailowo. Pomożemy rozwiązać Twoje dylematy.