Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei P20 Pro

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Obudowa Huawei P20 Pro dla każdego

Smartfon to urządzenie, które potrafi znacznie więcej niż tylko umożliwienie przeprowadzenia rozmowy ze znajomym. Huawei P20 Pro towarzyszy Ci w wielu codziennych sytuacjach, ułatwiając życie. Powinieneś więc dobrze o niego zadbać, a sklep YouTab.pl to miejsce, w którym znajdziesz pomocne akcesoria. Jednym z niezbędnych produktów jest obudowa Huawei P20 Pro. W niej Twój telefon będzie odporny na uderzenia, rysy, zabrudzenia i inne czynniki. Jeśli wybierzesz wytrzymały model, nie będziesz musiał obawiać się upuszczenia smartfona na twardą nawierzchnię. Postaw na dobrą ochronę, ponieważ jest ona rozwiązaniem dla każdego. Nawet jeśli dotąd nie zdarzyło Ci się uszkodzić wyświetlacza czy tylnej części urządzenia, nie warto kusić losu. Etui Huawei P20 Pro zabezpieczy Twój telefon w pechowy dzień.

Dostęp do gniazd i przycisków

Decydując się na pokrowiec, musisz mieć pewność, że będzie dobrze leżał na Twoim modelu smartfona. W naszym sklepie proponujemy niejedną precyzyjnie wykonaną obudowę Huawei P20 Pro. Bez problemu założysz ją na swój telefon, a podczas użytkowania nie będzie Ci ona przeszkadzać. Niektóre modele etui umożliwiają zasłonięcie wejść na słuchawki czy ładowarkę, gdy ich nie używasz. Dzięki temu nie dostanie się do nich brud, który mógłby uszkodzić urządzenie. Ponadto każda oferowana obudowa Huawei P20 Pro jest idealnie dopasowana w miejscu gniazd i przycisków. Korzystanie z telefonu jest więc tak samo komfortowe jak wcześniej.

Ochrona wyświetlacza i aparatu

Ważnym aspektem jest zabezpieczenie wyświetlacza oraz aparatu wraz z lampą błyskową. Są to elementy, które nie zawsze chroni samo etui Huawei P20 Pro. Nasze produkty zapobiegają rysowaniu się kamery. W momencie umieszczenia telefonu w obudowie na prostym podłożu, aparat nie ma z nim kontaktu. Jeśli jednak obawiasz się zarysowania przez ostre przedmioty, warto zakupić szkło hartowane. Ponadto zawsze należy dbać o zabezpieczenie wyświetlacza. Kilkuczęściowe etui Huawei P20 Pro chronią także przód urządzenia, natomiast do innych dołączamy szkło gratis.

Etui i inne akcesoria

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Jesteśmy pewni, że znajdzie się tu obudowa Huawei P20 Pro, która spełni Twoje oczekiwania. Proponujemy również wiele innych akcesoriów.