Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei Mate 30 Pro

(0 wyników)

Huawei Mate 30 Pro – etui do telefonu


W tej kategorii znajdziesz klasyczne etui plecki, praktyczne etui portfelowe, a także nowoczesne etui wodoodporne. W ofercie naszego sklepu internetowego nie mogło również zabraknąć etui z klapką.

Poznaj nowoczesne etui wodoodporne marki Youtab. Produkt wyróżnia wodoszczelności do 3 m. Jeżeli interesuje Cię lekkie etui do telefonu, które jednocześnie zapewnią optymalną ochronę telefonu, to ten wariant bez trudu spełni Twoje oczekiwania. Oferowany model chroni przed pyłkami, kurzem i innymi drobinkami. Mimo zapewnienia wysokiej ochrony zachowuje wysoką jakość dźwięku.

Na szczególną uwagę zasługuje także etui plecki marki Youtab. Dzięki swojej innowacyjnej budowie produkt może być używany razem z magnetycznym uchwytem samochodowym. Oferowane etui na telefon posiada także praktyczny uchwyt w kształcie pierścienia.

W naszym sklepie internetowym możesz kupić nie tylko obudowy, ale także szkła hartowane oraz folie ochronne, które świetnie sprawdzają się do zabezpieczenia wyświetlacza przed uszkodzeniami mechanicznymi, a nawet zniszczeniem. Poznaj już teraz pełen asortyment i zamów w jednym miejscu kompleksową ochronę Twojego telefonu.