Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei Mate 30 Lite

(10 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei Mate 30 Lite – rodzaje obudowy

W naszym sklepie posiadamy wiele unikatowych pokrowców na telefon. Wśród etui na telefon pasujących na Huawei Mate 30 Lite, znajdziesz między innymi klasyczne etui skórzane, które dobrze prezentuje się na smartfonie. Pokrowiec Clear View prezentuje się za to bardzo nowocześnie – jest to obudowa zrobiona z trwałego materiału TPU. Składa się z przezroczystej klapki, która doskonale dopasowuje się do telefonu.

Wszystkie obudowy mają jedną, wspólną funkcję – służą jako zabezpieczenie przed uszkodzeniami. W Youtab mamy pokrowce z różnych materiałów – zarówno skórzane jak i plastikowe. Znajdziesz u nas także ciekawe rozwiązania, np. etui z zakładkami na karty czy dokumenty. Polecamy dokupić dodatkowo szkło dla Twojego modelu Huawei Mate 30 Lite, które zabezpieczy ekran przed stłuczeniem.

Dobór etui na telefon Huawei Mate 30 Lite

Wybierając etui na smartfona Huawei Mate 30 Lite, powinieneś kierować się przede wszystkim jego funkcjonalnościami. Być może wystarczy Ci zwykły, gumowy pokrowiec, a może jednak wolisz wersję z przegródkami na dokumenty?

Pamiętaj, że etui powinno być idealnie skrojone na Twojego smartfona. W przeciwnym razie, model może nie dopasować się do pokrowca – zwyczajnie spadać albo przysłaniać aparat czy przycisk blokady ekranu. Masz spory wybór, więc dobierz obudowę na Huawei Mate 30 Lite do swoich potrzeb.