Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei Mate 10

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei Mate 10 – etui do telefonu

Na tej stronie oferujemy niepowtarzalne etui do telefonu Huawei Mate 10. Szukasz doskonałej obudowy, która nie uznaje kompromisów? W takim razie doskonale się składa, ponieważ nasza oferta została dobrana w taki sposób, aby wybór idealnego produktu stał się przyjemnością. W tej kategorii znajdziesz nie tylko klasyczne etui plecki, ale również etui pancerne, które zapewni maksymalną ochronę bez względu na to, co robisz.

Interesuje Cię etui plecki, które posiada wzmocnione narożniki dla zapewnienia jeszcze lepszej ochrony? W takim razie koniecznie sprawdź innowacyjny produkt marki FLEXJACK. Etui plecki wyróżnia nie tylko perfekcyjne dopasowanie do telefonu, ale również wykonanie z wyjątkowo trwałych materiałów.

Na szczególną uwagę zasługuje etui pancerne marki LOVE MEI. Produkt zapewnia najlepszą ochroną smartfona na rynku. Zewnętrzna, najbardziej narażona na upadki część etui pancernego wykonana jest ze stopu cynku. Dodatkowo produkt wyposażony jest w szkło hartowane GORILLA GLASS o najwyższym poziomie twardości 9H. Co więcej, oferowane etui pancerne poddawane było tzw. drop-testom, polegającym na kilkudziesięciokrotnym upuszczeniu telefonu w etui z wysokości 180 cm na twardą powierzchnię.

Na Youtab.pl znajdziesz także folie i szkła ochronne, które zapewnią kompleksowe zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Sprawdź już teraz pełną ofertę naszego sklepu internetowego i zamów idealny wariant produktu.