Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Huawei Honor Note 10

(0 wyników)

Huawei Honor Note 10 – etui do telefonu


W tej kategorii oferujemy etui designerskie, portfelowe, plecki oraz magnetyczne. Nasz asortyment został dobrany w taki sposób, aby każdy klient z łatwością znalazł wariant idealny dla siebie.

Na szczególną uwagę zasługuje innowacyjne etui magnetyczne firmy Youtab. Produkt stanowi połączenie pokrowca typu “bumper” oraz “carbon glass”, a więc ramki z aluminium lotniczego oraz wbudowanych plecków ze szkła hartowanego 9H. Dodatkowo oferowane etui magnetyczne wyposażone jest w ochronne szkło hartowane 9D na pełen ekran telefonu.

Lubisz zaskakiwać oryginalnym stylem? W takim razie poznaj już teraz niepowtarzalne etui designerskie. Produkt marki FLEXJACK zwraca uwagę innowacyjnym efektem gradientu. Jest to nowoczesny efekt wizualny, polegający na płynnym, graficznym przejściu między dwoma kolorami/barwami. Dodatkowo oferowane etui jest smukłe, dzięki czemu jest perfekcyjnie dopasowane do telefonu oraz nie pogrubia go.

Na Youtab.pl znajdziesz także praktyczne folie i szkła ochronne, które świetnie zadbają o ekran telefonu. Postaw na kompleksową ochronę już teraz i wybierz wariant, który zachwyca wykonaniem z dbałością o nawet najmniejszy detal.