Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Google Pixel 4

(0 wyników)

Google Pixel 4 – etui do telefonu

Na rynku obecnie dostępnych jest wiele różnych typów etui. Szukając odpowiedniego pokrowca na pewno zastanawiasz się, który będzie najlepszy i który najlepiej ochroni Twój telefon przed uszkodzeniami. Przy wyborze odpowiedniego etui należy zwrócić uwagę na kilka kwestii. Po pierwsze – rodzaj materiału, z którego pokrowiec jest wykonany, może być on zarówno plastikowy, skórzany czy gumowy. Skórzane etui wygląda bardzo elegancko i dobrze sprawdzi się dla osób ceniących sobie klasykę. Jeśli chodzi o bardziej nowoczesne rozwiązania, polecamy pancerne etui z serii Karbon. Etui wykonane z poliwęglanu doskonale absorbuje siłę upadku telefonu, zapobiegając jakimkolwiek uszkodzeniom urządzenia, a pokrowiec nie blokuje zasięgu sieci, WiFi, ani sygnału GPS. Materiał jest bardzo smukły i nie pogrubia telefonu. Powoduje to również komfortowy chwyt telefonu, ważny szczególnie przy obsłudze urządzenia jedną ręką. Aby zabezpieczyć dodatkowo swój ekran, dobierz do pokrowca szkło hartowane.

Dobór pokrowca na telefon Google Pixel 4

Poza wymienionymi wcześniej rodzajami etui proponujemy również etui w postaci portfela, które nie tylko zabezpieczy Twój smartphone, ale również przechowa dokumenty, które w ten sposób będziesz mieć zawsze przy sobie. Stanowi połączenie elegancji, praktyczności i wygody, a dzięki zapięciu na magnes daje łatwy dostęp do telefonu i dokumentów.

Przed wyborem etui, zastanów się czy potrzebujesz klasycznego pokrowca bez wielu funkcji, czy jednak bardziej praktycznego, np. z dodatkowymi kieszonkami na karty i dokumenty. W zależności od upodobań, możesz wybrać różnokolorowe etui w najmodniejsze wzory, albo zwykłe, jednokolorowe, czarne czy szare. Tylko od Ciebie zależy jak będzie wyglądał Twój telefon.