Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Google Pixel 3

(0 wyników)

Google Pixel 3 – etui do telefonu

W tym dziale oferujemy wysokiej jakości etui plecki, portfelowe oraz etui z klapką. Prezentowany produkt wyróżnia nie tylko nowoczesny design, ale również wszechstronne użytkowanie.

Wśród najnowszych produktów znajdziesz m.in. etui portfelowe firmy DUX DUCIS. Produkt oferowany jest w kilku kolorach. To nowoczesne etui z klapką zwraca uwagę doskonałą ochroną smartfona w razie upadku. Produkt uzupełniony został o wygodne miejsce na kartę płatniczą, co sprawia, że z łatwością zastąpi klasyczny portfel.

Poznaj także etui plecki marki SPIGEN. Produkty zwraca uwagę uniwersalnym designem, który sprawia, że perfekcyjnie prezentuje się bez względu na to, co robisz. Oferowane etui plecki wykonano z termopoliuretanu, które wyróżnia bardzo wysoka wytrzymałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

Na Youtab.pl znajdziesz także folie i szkła ochronne, które zapewnią kompleksową ochronę wyświetlacza. Sprawdź już teraz naszą ofertę i przekonaj się, że jakość może iść w parze z przystępną ceną.