Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui z ochroną aparatu

(48 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui z ochroną aparatu – zasłona na obiektywyInteresuje Cię etui z ochroną aparatu? Znajdziesz je na Youtab.pl! W tej kategorii oferujemy etui z ochroną aparatu, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się praktyczne etui plecki marki Youtab. Produkt dobierz do posiadanego modelu smartfona, aby w pełni korzystać z zalet nowoczesnej, dopasowanej do urządzenia linii. Oferowane etui do telefonu wykonane zostało z materiału antypoślizgowego, co zapewnia dobry uchwyt dłoni i zapobiega samoistnemu wysunięciu się smartfona.

Szukasz innowacyjnych rozwiązań? W takim razie koniecznie sprawdź nowoczesne etui magnetyczne. Produkt wyposażony został w ramki, które połączone są ze sobą silnym, niezawodnym magnesem. Zaletą oferowanego etui do telefonu jest także fakt, że błyskawicznie się go zakłada i ściąga, bez ryzyka uszkodzenia smartfona.

Zadbaj także o ochronę wyświetlacza, wybierając szkła i folie ochronne dostępne na Youtab.pl. Sprawdź pełen asortyment i zamów produkty, które sprawią, że Twój smartfon będzie odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.