YOUTAB

Etui Asus Zenfone 3 ZE552KL

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model (ETUI)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Asus Zenfone 3 ZE552KL – etui do telefonu


W tym dziale oferujemy etui Asus Zenfone 3 ZE552KL. Prezentowany produkt wyróżnia nie tylko nowoczesny design, ale również wszechstronne użytkowanie. Idealnie dobrane etui to takie, które świetnie sprawdza się w każdych warunkach oraz jest perfekcyjnie dopasowane do danego modelu telefonu.

Na Youtab.pl prezentujemy nowoczesną obudowę, która w żaden sposób nie ogranicza codziennego korzystania z Asus Zenfone 3 ZE552K. Wybierając oferowany produkt, zyskujesz jednocześnie niezawodną ochronę, jak i swobodny dostęp do każdego z przycisków zewnętrznych czy portów. Uniwersalny design etui sprawia, że perfekcyjnie prezentuje się bez względu na to, czy uprawiasz sport, czy jesteś na spotkaniu służbowym. Praktyczne tworzywo, z którego wykonano obudowę, odporne jest na zniszczenia oraz łatwo się czyści.

Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się etui silikonowe FLEXJACK Asus Zenfone 3 ZE552KL. Prezentowany produkt został wykonany z niezwykle trwałego materiału dla zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania. Dodatkowo smukła konstrukcja oraz grubość zaledwie 0,3 mm sprawia, że oferowane etui nie zwiększa wymiarów telefonu. W naszym sklepie internetowym oferujemy także wygodne w użyciu folie i szkła hartowane, które świetnie sprawdzają się jako ochrona wyświetlacza. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz produkt, który perfekcyjnie zadba o bezpieczne użytkowanie Twojego telefonu.