YOUTAB

Etui Apple Watch 3

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple Watch 3 – etui na Twój smartwatch


Jeśli jesteś posiadaczem Apple Watch 3 i chcesz zadbać o jego bezpieczeństwo, to warto zastosować profesjonalne akcesoria ochronne. Dobrym rozwiązaniem jest zakup etui, które pozwoli Ci uniknąć awarii urządzenia oraz zachować jego estetyczny wygląd jak najdłużej. Codzienne noszenie zegarka naraża go na zarysowania, ścieranie czy stłuczenie ekranu przez co korzystanie z funkcji i programów smartwatcha staje się utrudnione lub wręcz niemożliwe. Z tego powodu konieczne jest posiadanie dodatkowego zabezpieczenia w formie etui, które pozwoli cieszyć się w pełni funkcjonalnym urządzeniem.

Etui do Apple Watch 3

Nasz sklep posiada szeroki asortyment etui do Apple Watch, stworzone z najwyższej jakości materiału, jakim jest TPU. Termoplastyczny poliwęglan zapewnia ochronę przed wstrząsami, dlatego też nawet podczas nagłego upadku z wysokości smartwatch będzie w pełni bezpieczny. Nasze etui są doskonale dopasowane do modelu i pozwalają zachować pełną funkcjonalność urządzenia. Zostały wyprodukowane przy zachowaniu minimalnej wagi i grubości, dzięki czemu są praktycznie niezauważalne i idealnie komponują się z wyglądem zegarka. Dzięki temu, że sprzęt jest ultra lekki i cienki noszenie Apple Watch 3 będzie niesamowicie komfortowe, nawet pomimo intensywnego użytkowania.

Polecane etui do Apple Watch 3

Jeśli chcesz chronić swój smartwatch przed awarią i defektami, zdecyduj się na etui Spigen Rugged Armor Pro w kolorze czarnym. Ten sprzęt jest idealnie dopasowany do urządzenia i pozwala zachować oryginalny kształt i wygląd urządzenia. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu oraz użyciu wytrzymałego TPU etui jest solidne i odporne na wszelkie uszkodzenia.

Dodatkową ochronę dla Apple Watch 3 zapewnią akcesoria, takie jak folia ochronna lub szkło hartowane. Sprawdź nasz asortyment i zabezpiecz swój zegarek.