YOUTAB

Etui Apple Watch 1

(3 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple Watch 1 – etui na Twój smartwatch


W 2014 roku zadebiutował pierwszy smartwatch od znanej marki Apple, pod nazwą Apple Watch 1. Zyskał nie tylko popularność wśród sportowców, dzięki aplikacjom wspomagającym aktywność fizyczną, ale także wśród osób, które lubią praktyczne gadżety. Apple Watch 1 to bardzo funkcjonalne urządzenie, które pozwala na integrację ze smartfonem i korzystanie z wielu przydatnych funkcji jak: powiadomienia o przychodzących połączeniach telefonicznych, wiadomościach SMS, krokomierz. Za pomocą inteligentnego zegarka można także sprawdzić w dowolnej chwili czas, bez sięgania po telefon. Aby Apple Watch 1 pozostał w jak najlepszym stanie przez długi czas, kluczowe jest zakupienie akcesoriów ochronnych.

Dlaczego warto stosować etui do smart zegarka?

Użytkownicy Apple Watch 1 zdają sobie sprawę, że nosząc cały dzień smartwatch narażają go na powstanie defektów i groźnych awarii. Często stłuczony ekran może być powodem poważnego uszkodzenia zegarka, które będzie wymagało kosztownej naprawy w serwisie i nie zawsze będzie opłacalne. Dobrą inwestycją jest zakup akcesoriów ochronnych na smartwatch, gdyż wydane pieniądze zwrócą nam nawet kilkakrotnie. Trudno sobie wyobrazić, że kupno stosunkowo niedrogiego sprzętu ochronnego, może przynieść nam w przyszłości tak wiele korzyści. W szczególności godnym uwagi akcesorium jest etui na smartwatch, który gwarantuje odporność na wstrząsy, a także zapobiega ścieraniu się obudowy.

Etui do Apple Watch 1

Chcesz zapewnić maksymalny poziom ochrony Twojego smartwatcha przed uszkodzeniami? Polecamy etui Spigen Rugged Armor Pro. To wyjątkowo cienkie i eleganckie etui, które nie pogrubia zegarka i zachowuje jego pełną funkcjonalność. Sprzęt został wykonany z trwałego, mocnego i odpornego na wstrząsy tworzywa TPU, czyli termoplastycznego poliuretanu.

Sprawdź pozostałe akcesoria ochronne do Apple Watch 1, aby zapewnić pełną ochronę przed uszkodzeniami swojemu urządzeniu.