Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Apple iPhone XS

(12 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone XS – niezawodne etui


Mamy nadzieję, że nie czekałeś z zakupem etui do pierwszego upuszczenia czy zarysowania telefonu. Najlepiej zaopatrzyć się w ten produkt jak najszybciej. Dzięki temu możesz uniknąć sporych wydatków, przeznaczonych na naprawę ulubionego urządzenia mobilnego. Dobrze dobrana obudowa Apple iPhone XS uchroni Twój telefon przed niejednym uszkodzeniem. W Youtab.pl znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty od cenionych marek. Wybierając etui Apple iPhone XS spośród naszych produktów, będziesz miał pewność, że w kluczowym momencie ochroni Twój telefon przed zniszczeniem. Zapoznaj się z produktami dostępnymi w tej kategorii, a będziesz zaskoczony jak różnorodne obudowy Apple iPhone XS mamy do zaproponowania.

Kabura, pancerna czy elegancka obudowa?
Wśród akcesoriów oferowanych w naszym sklepie znajdziesz etui Apple iPhone XS typu kabura. Jest to rodzaj obudowy z klapką. Produkt ten poza zabezpieczeniem urządzenia na wypadek upadku, uchroni ekran przed zarysowaniem. Poza tym telefon w takiej osłonce można ustawić na stole, aby na przykład wygodnie obejrzeć na nim ulubiony serial. Innym rozwiązaniem jest pancerna obudowa Apple iPhone XS. To szczególnie solidny typ etui, który niekiedy spełnia nawet wymagania norm wojskowych. Jeśli więc zależy Ci na ochronie telefonu w ekstremalnych warunkach, wybierz jeden z tego typu modeli. Przy normalnym użytkowaniu iPhone’a, wystarczy Ci jednak równie dobrze etui Apple iPhone XS wykonane z trwałych komponentów, w eleganckim stylu.

Większa wygoda użytkowania telefonu
Warto wspomnieć, że dobra obudowa nie tylko chroni urządzenie, ale również umożliwia bardziej komfortowe użytkowanie. Telefon w etui lepiej leży w dłoni i nie wyślizguje się samoistnie, dzięki czemu zmniejsza się niebezpieczeństwo, że go upuścisz. Wygodniejsza staje się nawet obsługa w rękawiczkach.