Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Apple iPhone XR

(11 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone XR – wybór etui


Zakup akcesoriów do telefonu nie jest taką prostą sprawą, zwłaszcza jeśli chodzi o obudowę. Z jednej strony chcesz, aby Twoje urządzenie mobilne dobrze się prezentowało, a z drugiej, zależy Ci na dobrej ochronie. Nie zawsze da się to pogodzić! Celem YouTab.pl jest jednak ułatwienie klientom tego zadania. Proponujemy więc etui Apple iPhone XR, które łączą w sobie zalety pięknego opakowania dla Twojego telefonu oraz solidnego zabezpieczenia przed uszkodzeniami. Rozejrzyj się wśród naszych produktów. Jesteśmy pewni, że niejeden z nich wpadnie Ci w oko.

Charakterystyka dobrej obudowy

Obudowa Apple iPhone XR może być wykonana z różnych tworzyw. Oferujemy między innymi akcesoria zrobione z aluminium lotniczego, TPU czy hartowanego szkła. Sam zdecydujesz, które materiały najbardziej Ci odpowiadają. Nasi fachowcy dbają natomiast o to, aby w razie upuszczenia telefonu, każde proponowane etui Apple iPhone XR przejmowało na siebie energię uderzenia. Oferujemy produkty, co do których mamy pewność, że mogą zapobiec wielu awariom Twojego sprzętu. Proponowane obudowy Apple iPhone XR stanowią doskonałą ochronę nie tylko wtedy, gdy dojdzie do upadku telefonu na twarde podłoże. Zabezpieczają urządzenie także przed zarysowaniem, a część modeli jest również doskonałą osłoną przed wilgocią.

Logo Twojej ulubionej marki

Jako użytkownik możesz chcieć, aby obudowa Apple iPhone XR nie zasłaniała charakterystycznego logo Twojej ulubionej marki. Mamy więc dla Ciebie szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym ochronisz telefon, a jednocześnie będziesz mógł podziwiać jego oryginalny design. Świetnym rozwiązaniem będzie na przykład przezroczyste etui Apple iPhone XR na całe urządzenie, wykonane ze szkła hartowanego i aluminium lotniczego. Jeśli natomiast znudził Ci się widok nadgryzionego jabłka, możesz sprawić sobie chociażby gładką, czarną obudowę z wytrzymałej skóry.

Brak zakłóceń

Bardzo ważne jest, aby Twoja obudowa Apple iPhone XR nie zakłócała sygnału GPS, nie ograniczała dostępu do sieci czy Internetu. Nasi specjaliści dbają o to, aby oferowane akcesoria ułatwiały Ci korzystanie z ulubionego urządzenia. W sklepie YouTab.pl znajdziesz więc wyłącznie funkcjonalne produkty.