Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Apple iPhone 7 Plus

(6 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 7 Plus – obudowa wyrażająca Twoją osobowość


Co powiesz na nowoczesne etui Apple iPhone 7 Plus, za pomocą którego nie tylko zadbasz o swój telefon, ale również sprawisz, że stanie się on bardziej oryginalny? Dzięki akcesoriom możesz przecież nie tylko zapewnić urządzeniu ochronę, ale również spowodować, żeby stało się bardziej Twoje. Obudowa iPhone 7 Plus będzie doskonałym dodatkiem do wybranej stylizacji. A może pozytywnie Cię natchnie, gdy trafi się gorszy dzień.

Funkcjonalność w parze z wdziękiem

Niezależnie od tego, jaką obudowę iPhone 7 Plus sobie wymarzyłeś, zadbaj, aby była funkcjonalna. Ładna, ale niesolidna osłona nic Ci bowiem nie da, gdy Twój telefon spotka się z podłogą. Kupując w YouTab.pl masz pewność, że każde etui Apple iPhone 7 Plus pochodzi od cenionego producenta i zapewni Twojemu urządzeniu wszystko, co najlepsze: skutecznie zabezpieczy i stanie się świetną ozdobą w Twoim ulubionym stylu. Warto także wspomnieć, że dostępne u nas produkty nie rysują telefonów od środka. Jeśli zaś zależy Ci na osłonie spełniającej wymogi normy wojskowej, to również taka obudowa Apple iPhone 7 Plus znajduje się w naszym asortymencie.

Doskonałe dopasowanie do telefonu

Aby etui dobrze chroniło telefon, musi być zgodne z jego wymiarami. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie osłony dopasowane do modelu urządzenia, do którego są przeznaczone. Jeśli więc szukasz etui Apple iPhone 7 Plus, to w tej kategorii produktów znajdziesz artykuły idealnie przylegające do tego telefonu. Są to też propozycje wykonane z dużą dokładnością, dzięki czemu bez problemu dostaniesz się do wejścia słuchawkowego czy skorzystasz z przycisków. W końcu obudowa Apple iPhone 7 Plus ma Ci ułatwiać, a nie utrudniać, życie.

Dodatkowe atuty niektórych modeli

Jeśli jesteś osobą, która lubi niestandardowe rozwiązania, mogą Cię zainteresować produkty, które poza zapewnieniem urządzeniu świetnego wyglądu i ochrony mają do zaoferowania jeszcze więcej. Proponujemy na przykład etui Apple iPhone 7 Plus wyposażone w power bank. Dzięki niemu będziesz mógł korzystać z telefonu dwa razy dłużej, przy zachowaniu dotychczasowego komfortu użytkowania. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami.