Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Apple iPhone 5 / 5S / 5SE

(1 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Apple iPhone 5 / 5S / 5SE – etui do Twojego smartfona

Jeśli chcesz w pełni zabezpieczyć Apple iPhone 5 / 5S / 5SE przed uszkodzeniem, warto zakupić wytrzymałe etui, wykonane z odpornych na zniszczenie materiałów. W serwisie Youtab.pl znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, które zabezpieczą Apple iPhone 5 / 5S / 5SE na wysokim poziomie.
Dużym zainteresowaniem cieszą się etui plecki (np. Etui SPIGEN NEO HYBRID Apple iPhone 5/5S/5SE), które ochronią tył oraz boki iPhone’a. Produkt jest dokładnie spasowany z dedykowanym modelem telefonu – nie odstaje i nie zagina się. Dodatkowo, każde etui, które przygotowaliśmy na Youtab.pl., zapewniają swobodny dostęp do wszystkich przycisków i wejść (słuchawki, ładowanie, itd.).

Z kolei jeśli chcesz, by Twój telefon był doskonale widoczny, pomyśl o etui, które jest przezroczyste (np. Etui SPIGEN LIQUID Apple iPhone 5/5S/5SE). To pokrowiec, który ochroni telefon na wysokim poziomie, a jednocześnie sprawi, że widoczny pozostanie zarówno obrys telefonu, jak i logo jego producenta. Sprawdź, jak wiele akcesoriów do Apple iPhone 5 / 5S / 5SE tu znajdziesz.