Chat with us, powered by LiveChat

YOUTAB

Etui Apple iPhone 13 Pro Max

(12 wyników)

Filtry

×
×

Model 2 (Etui)

×

Typ etui

×

Producent (ETUI)

×

Materiał (ETUI)

×

Kolor (ETUI)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Etui do telefonu Apple iPhone 13 Pro Max

W tej kategorii oferujemy bogaty wybór etui do telefonu. Wśród dostępnych modeli znajdziesz etui portfelowe, z klapką, etui plecki oraz z ochroną aparatu. Nasz asortyment został dobrany w taki sposób, aby każdy klient z łatwością znalazł wariant idealny dla siebie.

Poznaj etui plecki marki YouTab wyposażone w praktyczną ochronę migawki aparatu. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu zapewnia wysoką wytrzymałość i odporność na upadki, uderzenia, przytarcia i innego rodzaju zagrożenia mechaniczne. Dodatkowo oferowane etui plecki nie zakłóca korzystania ze wszystkich przycisków i wejść, a sam produkt nie pogrubia telefonu, co zwiększa komfort użytkowania etui. Produkt ma wbudowany magnes, który pasuje do magnetycznych uchwytów samochodowych.

Wybierz wysokiej jakości portfel od LCIMEEKE i ciesz się stylem wyposażonym w praktyczną magnetyczną klamrę, która zapobiega samoczynnemu otwarciu się etui. Produkt wykonano z wysokiej jakości skóry. Etui zapewnia doskonały dostęp do wszystkich gniazd i złączy bez wyjmowania telefonu z etui.

Jeżeli zależy Ci dodatkowo na ochronie wyświetlacza, zamów folie i szkła hartowane dostępne w naszym sklepie internetowym. Poznaj już teraz pełen asortyment naszego sklepu YouTab.pl i postaw na wysoką jakość ochrony każdego dnia.