YOUTAB

Etui Alcatel Pixi 4 (6)

(0 wyników)

Alcatel Pixi 4 (6) – etui do telefonu


W tym dziale oferujemy etui Alcatel Pixi 4 (6). Prezentowany produkt wyróżnia nie tylko nowoczesny design, ale również wszechstronne użytkowanie. Idealnie dobrane etui to takie, które świetnie sprawdza się w każdych warunkach.

Na Youtab.pl prezentujemy nowoczesną obudowę, która w żaden sposób nie ogranicza codziennego korzystania z telefonu. Wybierając oferowany produkt, zyskujesz jednocześnie niezawodną ochronę, jak i swobodny dostęp do każdego z przycisków zewnętrznych czy portów. Uniwersalny design etui sprawia, że perfekcyjnie prezentuje się bez względu na to, czy uprawiasz sport, czy jesteś na spotkaniu biznesowym. Praktyczne tworzywo, z którego wykonano obudowę, odporne jest na zniszczenia oraz łatwo się czyści.

Wśród dostępnego asortymentu dużą popularnością cieszy się etui silikonowe FLEXJACK Alcatel Pixi 4 (6). Prezentowany produkt został wykonany z niezwykle trwałego materiału dla zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania. Dodatkowo smukła konstrukcja oraz grubość zaledwie 0,3 mm sprawia, że oferowane etui nie zwiększa wymiarów telefonu. W naszym sklepie internetowym oferujemy także wygodne w użyciu folie i szkła hartowane, które świetnie sprawdzają się jako ochrona wyświetlacza. Sprawdź już teraz pełną ofertę i złóż zamówienie, aby wybrane produkty mogły do Ciebie trafić jak najszybciej.