YOUTAB

Udogodnienie dla sportowców

Technologia w służbie sportowcom? W XXI wieku to oczywistość. Moda na zdrowe, pięknie wymodelowane ciało nie przemija i nigdy nie przeminie.

Coraz chętniej uprawiamy jogging, jogę, a także jeździmy na desce, na rolkach i na rowerach. Robimy to z tym większą przyjemnością, że mamy możliwość umilić ten czas przez nowoczesne urządzenia mobilne.

 

Słuchawki do biegania: bieganie w rytm ulubionej muzyki

Powszechnym widokiem na porannym spacerze są joggerzy ze słuchawkami. To dla nich właśnie, stworzono modele Bluetooth Earphones BT-1, które prezentują bardzo długi czas pracy (aż do 6 godzin). Dużym atutem tego modelu jest fakt, iż prezentuje zasięg aż do 10 metrów, a także jest użyteczny przy użytkowaniu dwóch urządzeń w tym samym czasie. Dzięki słuchawkom do biegania łatwiej znieść wysiłek fizyczny. Wpływ muzyki na sportowców może efektować większą wydajnością. Słuchawki do biegania są nie tylko kompaktowe, ale dodatkowo wyposażone w panel sterowania i mikrofon, dzięki czemu można komfortowo prowadzić rozmowy, nie wyciągając telefonu z nerki lub kieszeni. Jest to udogodnienie na miarę XXI wieku, niezwykle praktyczne dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Estetyka ich wykończenia stoi na najwyższym poziomie, idealnie współgrając z ich przeznaczeniem- sportowy design i funkcjonalne zaczepy na ucho doskonale dopasowują się do ludzkiej anatomii. Dzięki temu, że Bluetooth Earphones BT-1 gwarantują szeroki zakres tonalny i system redukcji szumów, można oddać się rozkoszy słuchania ulubionych utworów i jednocześnie dbać o dobrą formę ciała. Chip CSR-8 powoduje, że jakość muzyki docierającej do naszych uszu ze słuchawek do biegania jest bardzo wysoka. Ponadto, co jest niezwykle istotne w przypadku osób, które regularnie uprawiają sport- słuchawki do biegania są wysoce odporne na działanie potu, a także można je użytkować w różnych warunkach atmosferycznych.

Słuchawki do biegania Bluetooth Earphones BT-1

Słuchawki do biegania

 

Nerka do biegania i pracy

Nerka do biegania to mobilne akcesorium, w które wyposażony jest każdy fan joggingu. Biegacze niezwykle cenią jej niepodważalne atuty, dzięki którym bieganie staje się komfortowe. Nowatorski design i przemyślany projekt wnętrza sprawia, że przechowywane w niej przedmioty nie przeszkadzają w aktywnościach fizycznych. Rozmieszczenie akcesoriów wokół paska sprawdzi się nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także w pracy. Jeśli musisz mieć pod ręką kilka narzędzi, a jednocześnie chcesz nie ograniczać swojej swobody ruchu, nerka ta będzie świetnym rozwiązaniem. Mechanicy i innego rodzaju majsterkowicze z pewnością docenią jej walory takie jak dobre przyleganie do ciała, np. podczas konieczności poruszania się pod podwoziem samochodu. Dzięki niej możemy zabrać ze sobą wszędzie najpotrzebniejsze drobiazgi, telefon, dokumenty, czy ładowarkę i zapomnieć o tym, że mamy przy sobie jakąkolwiek sakiewkę. Umiejscowienie jej na pasku dodatkowo zabezpiecza mienie przed kradzieżą. Jest to miejsce, które w przeciwieństwie do torebek, czy plecaków znajduje się cały czas w zasięgu naszego wzroku. Mocne szycia zapewniają dużą wytrzymałość i odporność na rozprucie. Wodoodporny materiał pozwala nam uprawiać sport na powietrzu bez obaw o uszkodzenie urządzeń pod wpływem czynników atmosferycznych. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu wejściu słuchawkowemu można także podczas opadów, słuchać swojej ulubionej muzyki.

nerka do biegania

Nerka do biegania

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij Nam Wiadomość