YOUTAB

Twisto dostępne na youtab.pl – zamów dziś, zapłać kiedy chcesz!

Każdy z nas uwielbia zakupy. Niestety, nie zawsze masz pod ręką kwotę, która akurat jest potrzebna. Oczywiście ratunkiem w takiej sytuacji jest karta kredytowa. Ale po pierwsze nie każdy ją ma, a po drugie, wystarczy chwila nieuwagi, a już pojawiają się odsetki! Technologia od zawsze podążą tam, gdzie potrzeby konsumentów. Dlatego też powstało Twisto. Aplikacja, która pozwala Ci zamówić zakupy dziś, a zapłacić nawet 45 dni później! Właśnie wprowadziliśmy możliwość płacenia z Twisto na youtab.pl! Nasi klienci są dla nas najważniejsi, więc zależy nam także na ich wygodzie. Czy jest Twisto? Jak działa? Czy to niebezpieczne rozwiązanie? Odpowiadamy!

twisto logo

Czym jest Twisto?

Twisto to aplikacja umożliwiająca odłożenie płatności za zakupy w czasie. Każdy użytkownik ustala limit wydatków (choć aplikacja je kontroluje i nie zezwala na astronomiczne sumy!), który będzie musiał spłacić. Pod koniec każdego miesiąca otrzymasz podsumowanie tego, ile wydałeś. Po tym masz jeszcze 15 dni na spłatę. Możesz to oczywiście zrobić wcześniej. Jeśli zmieścisz się w terminie, nie czekają Cię żadne dodatkowe opłaty czy prowizje.

Jak działa Twisto?

1. Przede wszystkim musisz pobrać aplikację. Po zarejestrowaniu się dostajesz dostęp do karty Twisto (która jest bezpłatna i akceptowana wszędzie tam, gdzie akceptowany jest MasterCard). Wkrótce ma zostać udostępniona także usługa Apple Pay oraz dostęp do kart wirtualnych.
2. Kolejnym krokiem jest ustalenie limitu wydatków. Choć nie masz 100% wolnej ręki, to jednak masz spory wpływ na to, jaki limit chcesz ustawić.
3. Idziesz na zakupy!

Jakie są zalety Twisto?

1. Aplikacja kontroluje Twoje wydatki, więc masz stały wgląd w to, ile już wydałeś.
2. Pod koniec miesiąca otrzymujesz raport z podsumowaniem wydatków.
3. po otrzymaniu podsumowania masz jeszcze 15 dni na spłatę należności.
4. Możesz dokonywać zakupów nawet, jeśli nie masz środków na swoim koncie.
5. Płacenie z Twisto jest bezpieczne
6. Z Twosto możesz płacić w Internecie, stacjonarnie, w Polsce i za granicą.
7. Aplikacja zapewnia korzystny system wymiany walutowej.
8. Masz możliwość zwrotu jedynie 10% kwoty wydatków. Aplikacja wyliczy, jakie koszta będą wiązały się z odroczeniem płatności, więc nie będziesz niemile zaskoczony.
9. Korzystanie z aplikacji jest darmowe!

Jak widać, korzystanie z Twisto to ciekawa propozycja. Wygoda jaka się z tym wiąże, jest niezaprzeczalna. Jeśli chcecie uzyskać więcej informacji, zajrzyjcie na stronę www.twisto.pl. 
Pamiętaj, że w przypadku decyzji, które dotyczą Twoich finansów, warto być ostrożnym. Po zapoznaniu się z ofertą i regulaminem, jeśli zdecydujesz się na korzystanie z Twisto – zrób pierwsze zakupy na youtab.pl, a nie pożałujesz wyboru!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij Nam Wiadomość