YOUTAB

Szansa na tańszy zakup smartfonów Sony

Koncern Sony postanowił nieco poprawić sprzedaż swoich obecnie topowych modeli i tym samym sprezentował swoim klientom szansę na zaoszczędzenie kilkuset złotych.

 

Bohater naszej dzisiejszej notki nosi tytuł sponsora tegorocznych Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Z tej okazji Japończycy z Sony udostępnili możliwość zakupu ich najnowszych modeli XZ2 i XZ2 Compact w cenach obniżonych odpowiednio o 600 i 200 złotych. Oczywiście, do pozyskania tego rabatu potrzebne jest spełnienie kilku warunków. Nie są to jednak wymagania, które mogłyby przysporzyć użytkownikom jakichkolwiek problemów. Całość opisana jest na www.sonymobile.com/poznaj-xperia-xz2. Promocja trwa do 31 lipca, ale zainteresowani powinni się pospieszyć, albowiem liczba telefonów objętych promocją jest ograniczona.

 

Sony Xperia XZ2 z bonusem 600 zł
 

Kilka dni temu pojawiły się informacje dotyczące polskiej promocji na telefon Sony XA2. Portal gsmmaniak.pl poinformował o jego dostępności na stronach sklepu firmowego Orange, w cenie 1070 złotych, więc o około 250 złotych mniej, aniżeli w dotychczasowych ofertach rynkowych. Całkiem pokaźna kwota. Idealna aby zaoszczędzić kilka złotówek na wakacje. Zawsze przed wakacjami warto zaopatrzyć się w selfie stick lub wodoodporne etui na telefon🙂  Trzeba podkreślić, że wszystkie trzy wymienione wyżej modele pojawiły się na rynku niedawno i obniżki ich cen na tak wczesnym etapie dystrybucji nie zdarzają się często. Czekamy na podobne ruchy ze strony konkurencji.

 

Etui do opisywanych modeli znajdziesz w naszym sklepie w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy na https://youtab.pl/marka/sony .

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyślij Nam Wiadomość