YOUTAB

Samochodowe uchwyty do telefonów

Korzystanie z telefonu podczas prowadzenia samochodu to codzienność wielu kierowców. Stojąc w korkach zdarza nam się odpisywać na wiadomości, korzystamy też z nawigacji Google Maps czy aplikacji Yanosik.

Jak połączyć korzystanie z telefonu i bezpieczną jazdę? Podstawą jest dobrej jakości uchwyt na telefon.

 

Bezpieczna jazda

Solidnie wykonany uchwyt pozwoli Ci na śledzenie nawigacji bez konieczności brania telefonu do ręki. Tym samym nie dekoncentrujesz się niepotrzebnie i pozostajesz skupiony na sytuacji na drodze. Producenci oferują wiele różnych typów uchwytów. Niektóre z nich posiadają też funkcje ładowarki indukcyjnej! Który uchwyt jest najlepszy do Twojego telefonu? Postanowiliśmy ułatwić Ci zadanie. Mamy nadzieję, że nasz miniporadnik pomoże Ci dokonać właściwego wyboru!

 

Uchwyty samochodowe montowane na kratce wentylacyjnej

 

Uchwyt samochodowy BASEUS na magnes AIR VENT CAR

Tego typu uchwyty gwarantują świetny dostęp do telefonu. Ponadto nie wpływają na ograniczenie widoczności kierowcy na przedniej szybie. Zimą, gdy intensywnie korzystamy z ciepłego nawiewu warto zwrócić uwagę na to, czy obudowa Twojego telefonu się nie przegrzewa. Taki uchwyt samochodowy jest przyczepiony do kratki za pomocą specjalnego przycisku. W naszym sklepie znajdziesz uchwyty które ”trzymają” telefon za pomocą klamer , jak np. niezawodny Baseus Gravity Car. Zaletą tego modelu jest kompatybilność z każdym smartfonem o średnicy 6 cali lub mniejszej, dzięki czemu uchwyt może służyć kilku kierowcom korzystającym z różnych smartfonów. Zależy Ci na prostocie i szybkości mocowania telefonu do uchwytu? Wybierz Baseus Magnetic Air Vent Car Mount. Jest to uchwyt samochodowy na kratkę wentylacyjną z magnesem i klipsem. Do uchwytu dołączone są dwie płytki magnesowe. Dzięki temu uchwyt będzie współpracował z dwoma różnymi telefonami. Wystarczy nalepić płytkę magnesową na tył telefonu, przytknąć telefon do powierzchni uchwytu i voilà! Producent zadbał też o to, by płytka magnesowa przyczepiona do telefonu nie porysowała Twojego etui. W zestawie znajdziesz cieniutką powłokę – należy nalepić ją na płytkę magnesową.

 

Uchwyty samochodowe na kokpit/szybę

 

uchwyt samochodu

Uchwyt samochodowy na kokpit lub szybę jest najpopularniejszym rozwiązaniem ze względu na to, że nie musisz odrywać wzroku od drogi – telefon znajduje się bardzo blisko. Warto przez pierwszą jazdą z nowym uchwytem zastanowić się nad tym, w którym miejscu go zamocować, aby jak najmniej ograniczał pole widzenia. Uchwyt na kokpit lub szybę zwykle mocowany jest za pomocą przyssawki. Jeśli Twój telefon obsługuje ładowanie indukcyjne (Qi), rewelacyjnym rozwiązaniem jest uchwyt z opcją szybkiego ładowania bezprzewodowego. W naszym sklepie prócz standardowych uchwytów samochodowych mocowanych na szybie lub kokpicie znajdziesz również dwa modele spełniające funkcję ładowarki. BASEUS ROCK SMART WIRELESS CHARGER to uniwersalny, elektryczny uchwyt samochodowy na kratkę z funkcją szybkiego ładowania bezprzewodowego. Natomiast iOTTIE Wireless Ładowarka QI ma minimalnie większy rozstaw – współpracuje ze smartfonami o szerokości od 5,8 do 9,4cm. Kupując iOTTIE Wireless Ładowarka QI dostajesz w zestawie dodatkowo ładowarkę samochodową podłączaną do gniazda zapalniczki – zapewni to komfortowe podróżowanie we dwójkę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij Nam Wiadomość