YOUTAB

Otwarcie sklepu stacjonarnego w City Parku

Stało się! Teraz znajdziesz nas już nie tylko on-line! Od 25 lutego znajdziesz nas stacjonarnie na terenie City Parku, w Poznaniu. Gdzie dokładnie? Obok restauracji Ułan Browar. Będziemy otwarci od poniedziałku do soboty, w godzinach 10:00-20:00.

sklep stacjonarny Youtab w City Parku

W sklepie będziesz mógł kupić etui do telefonów, szkło ochronne, selfie sticki, kable, słuchawki i wiele, wiele więcej! Wybór jest naprawdę ogromny, a my już nie możemy doczekać się, aż zaczniemy z niepokojem wypatrywać kolejnych dostaw ♥

Poza sklepem, znajdziesz też u nas serwis. Pomożemy Ci nakleić szkło ochronne lub folię, wymienić baterię, wytłumaczymy jak używać ładowarki indukcyjnej, podpowiemy, gdzie najlepiej umieścić uchwyt samochodowy. W skrócie – jesteśmy dla Ciebie i wszystkich naszych klientów! Pomożemy, doradzimy i rozwiejemy wątpliwości.

sklaep stacjonarny Youtab - kasa i serwis

Ponadto mamy dobrą wiadomość dla zmotoryzowanych. Nasi klienci mogą przez 30 minut korzystać z darmowego parkingu na terenie City Parku. Dzięki temu wygodnie zdążysz zrobić wszystkie zakupy, bez konieczności dopłacania za miejsce parkingowe. A jest ich sporo, więc nie musisz przejmować się tym, czy uda Ci się pozostawić samochód bezpiecznie, w niewielkiej odległości od naszego sklepu stacjonarnego!

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie. Bez Was nie moglibyśmy się rozwijać. Cieszymy się, że jesteście z nami! Pamiętajcie, że poza sklepem stacjonarnym w Poznaniu, będziemy dla Was zawsze online. Na Youtab.pl znajdziesz najlepsze etui do telefonów, szkła ochronne, słuchawki, powerbanki i wiele więcej! Zapraszamy do zakupów!

sklep Youtab stacjonarny

2 odpowiedzi na “Otwarcie sklepu stacjonarnego w City Parku”

  1. MarcinDociekliwy pisze:

    jaki jest dokładnie adres ulica? Co wpisac w google?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij Nam Wiadomość