YOUTAB

Jak zadbać o własnego HTC?

Telefon bez etui narażony jest na wiele niebezpieczeństw. Niemal na pewno można stwierdzić, że bez ochrony, jaką daje futerał, będzie nam służył o wiele krócej i częściej wymagał naprawy. Podczas codziennego użytkowania telefony narażone są na upadki, porysowania, wstrząsy czy ryzyko stłuczenia.

 

Etui nie są więc tylko atrakcyjnym elementem dekoracyjnym, ale niezbędnym akcesorium, jeżeli zależy nam na długiej żywotności naszego sprzętu. Oba te elementy muszą jednak być idealnie dobrane, aby ochrona była pełna i skuteczna. Tylko etui przeznaczone do modelu telefonu, który mamy, spełni swoją funkcję tak, jak powinno i stworzy z nim doskonałą parę.

HTC Etui

Nie tylko na telefon

Na rynku dostępnych jest wiele modeli etui, ale nie wszystkie są równie praktyczne. Godnym polecenia jest portfelowe etui htc. Wykonane z eleganckiej ekoskóry ma w środku kilka kieszonek, w których można przechowywać karty płatnicze, wizytówki, pojedyncze banknoty czy inne cenne drobiazgi. Etui zamykane jest na magnes, co zwiększa jeszcze bezpieczeństwo telefonu. Wkładka, w której umieszcza się telefon wykonana jest z bardzo wytrzymałego materiału TPU.

 

Jego zaletą jest również to, że doskonale amortyzuje upadek telefonu i w ten sposób, chroni go przed uszkodzeniem. Telefon nosimy przy sobie zwykle przez całą dobę, nie rozstając się z nim nawet nocą. Często narażony jest więc na różne niebezpieczeństwa. Dlatego etui ochronne to konieczność, jeżeli chcemy, by telefon nam służył bezawaryjnie jak najdłużej. Telefony marki htc to urządzenia, w których wykorzystywana jest najnowsza technologi,a ich twórcy robią wszystko, by zawsze być krok przed konkurencją. Im ciekawsze rozwiązania zastosowano w telefonie, tym jest on bardziej atrakcyjny, ale też bardziej narażony na uszkodzenie, w związku z czym wymaga jak najlepszej ochrony.

Etui

Ochrona totalna

Telefony htc mogą być także chronione przez etui pancerne, które doskonale przylega do modelu telefonu, dla którego jest przeznaczone. To etui htc wykonane jest ze skóry ekologicznej oraz wzmocnione bardzo mocną gumą. Sprawia to, że etui bardzo dobrze amortyzuje upadki, a także chroni telefon przed uderzeniem, upadkiem czy innego rodzaju uszkodzeniem mechanicznym. Etui zostało tak zaprojektowane, by nie blokowało dostępu do wejść, portów, nie zasłania też obiektywu aparatu. Ma także wzmocnione brzegi, co dodatkowo zabezpiecza telefon podczas upadku. Skóra ekologiczna, z której wykonano etui, jest nieco chropowata, dzięki czemu telefon nie wyślizguje się z dłoni. Etui htc to produkty wysokiej jakości, a w dodatku mają ciekawy, nowoczesny design i pełnią też funkcję dekoracyjną, dodając telefonom elegancji i prestiżu.

 

Zdarza się czasem, że musimy się dostać do wnętrza telefonu, albo z jakiegoś innego powodu zdjąć etui. Nie zawsze jest to proste. Jednak oferowane przez nasz sklep etui są bardzo łatwe zarówno w montażu, jak i demontażu. Można je zdejmować wielokrotnie i zakładać bez obaw, że stracą swoje właściwości. Zaletą tego etui jest także to, że jest niezwykle cienkie i nie zwiększa ani wagi, ani rozmiaru telefonu.

 

Do oferowanych przez nas etui dodawane są wykonane ze szkła hartowanego osłonki na ekran, których zadaniem jest jego ochrona przed stłuczeniem czy zarysowaniem.

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Wyślij Nam Wiadomość