YOUTAB

Etui, które chroni i zdobi sprzęt elektroniczny

Etui to obowiązkowa pozycja na liście każdego świeżo upieczonego posiadacza tabletu. Bez osłony, obudowa oraz spory ekran narażone są na uszkodzenia i zarysowania.

Urządzenia mobilne, jak sama nazwa wskazuje, mają nam służyć nie tylko w domu, ale także poza nim. Ich funkcjonalność daje nam nowe możliwości pożytkowania czasu oraz przyśpiesza pracę i zdobywanie informacji. Aby móc w pełni swobody korzystać z tych technologicznych udogodnień, warto zaopatrzyć się w dobrej jakości osłony dla naszych urządzeń.

 

Etui DUX DUCIS SMART COVER Samsung Galaxy Tab S4 10.5

Etui DUX DUCIS SMART COVER na tablet Samsung Galaxy Tab S4 10.5 to bardzo elegancka oraz praktyczna propozycja. Wykonane zostało solidnego materiału TPU. Dzięki niemu urządzenie jest bezpieczne i nie ulega uszkodzeniom podczas upadków. Materiał ten mimo bardzo wysokich walorów ochronnych jest bardzo cienki i nie powiększa urządzenia. Jego kolejna zaleta to elegancki wygląd. Matowe wykończenie, dostępne w trzech kolorach i pionowe żłobienia wyglądają bardzo stylowo i modnie. Funkcjonalnymi atutami tego etui do tabletu jest jego podwójne przeznaczenie. Doskonale sprawdza się nie tylko jako osłona w standardowym ułożeniu urządzenia, ale także jako podpórka, dzięki której można postawić tablet na stole w pozycji dogodnej do oglądania filmów.

Etui DUX DUCIS SMART COVER na tablet Samsung Galaxy Tab S4 10.5

Etui Portfel LITCHI do modelu Huawei Honor 9X/9X Pro

Etui do telefonu nie musi być jedynie pokrowcem na telefon, może posłużyć nam także jak portfel. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy mieć dostęp do wszystkich ważnych przedmiotów w jednym miejscu. Czasami każdemu zdarza się zapomnieć, gdzie zostawił portfel, podczas gdy przeważnie panujemy nad lokalizacją naszego telefonu, który posiada także tę zaletę, że można wykonać do niego połączenie w razie chęci odszukania w domowym bałaganie. Mając portfel i telefon pod ręką, zmniejszamy ryzyko zagubienia, któregoś z nich.

Telefon dziś coraz częściej sam w sobie staje się portfelem, lecz jest to nadal pewna nowość. Najczęściej nosimy przy sobie karty oraz pewną, bezpieczną ilość gotówki. W naszym portfelu przeznaczonym do modelu Huawei Honor 9X/9X Pro znalazło się miejsce na trzy karty oraz przegródka na banknoty. Skóra ekologiczna sprawia, że portfel wygląda elegancko i uniwersalnie. Nie utrudnia on dostępu do klawiszy urządzenia czy też wejść na słuchawki oraz ładowarkę. Materiał ten stanowi także świetną amortyzację dla zawartości w razie upadku. Dzięki niemu telefon będzie o wiele mniej narażony na uszkodzenia mechaniczne. Etui LITCHI Huawei Honor 9X/9X Pro zamykane jest magnesem, który nie otwiera się bez ingerencji z zewnątrz, ale nie jest też na tyle silny, aby utrudniać szybkie odebranie połączenia. Kompletna ochrona wymaga także osłony najważniejszej dla użytkownika części, jaką jest ekran dotykowy. Wiele korzyści oraz możliwości przysparza nam dobra jakość zdjęć i filmów, których nie zobaczymy, gdy ekran będzie zarysowany. Ze względu na swoje właściwości i sposób korzystania z telefonu, jest on szczególnie narażony na uszkodzenia, dlatego warto zainwestować w etui.

huawei honor 9x etui portfel

Etui portfel Huawei Honor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wyślij Nam Wiadomość