YOUTAB

Huawei: Huawei Mate 20

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Filtry

×

Marka (AKCESORIA)

×

Model (AKCESORIA)

×

Producent (AKCESORIA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Huawei Mate 20 – szeroki wybór akcesoriów


Ten flagowy smartfon marki Huawei o przekątnej ekranu 6,5 cala oraz rozdzielczości 3120 x 1440 pikseli zasługuje na najwyższą ochronę. W serwisie Youtab.pl znajdziesz całą gamę akcesoriów do Huawei Mate 20, które ochronią zarówno tył, krawędzie, jak i przód telefonu. Jakie szkło / folię ochronną dla Huawei Mate 20 wybrać? Na które etui warto się zdecydować? W czym może pomóc szkło na aparat? Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Etui / case dla Huawei Mate 20

 

Aby smartfon był w pełni zabezpieczony, zadbaj o etui / case, które ochroni go przed uszkodzeniem czy porysowaniem. Wybór jest ogromny. Możesz zdecydować się np. na etui żelowe, etui pancerne czy karbonowe. W tej zakładce przygotowaliśmy dla Ciebie etui przeznaczone wyłącznie dla Twojego modelu. Dzięki temu każdy pokrowiec, który tu znajdziesz, będzie doskonale dopasowany do Huawei Mate 20. Każdy ma także odpowiednio wycięte miejsca na aparat, gniazda oraz złącza.

Jak zabezpieczyć ekran przed pęknięciem

Równie ważny, jak dobór odpowiedniego pokrowca, jest wybór folii / szkła ochronnego dla Huawei Mate 20. Tylko dobrze dobrane, idealnie przezroczyste szkło, z krawędziami dociętymi według wytycznych producenta danego modelu, w pełni zabezpieczy Twój smartfon. Szkło hartowane 3D, szkło hybrydowe, a nawet szkło na aparat – w serwisie Youtab.pl znajdziesz akcesoria, dzięki którym Twój telefon będzie całkowicie chroniony.

765 queries in 0,854 seconds.