YOUTAB

HTC: HTC U12 Plus

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Filtry

×

Marka (AKCESORIA)

×

Model (AKCESORIA)

×

Producent (AKCESORIA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Które akcesoria do HTC U12 Plus wybrać?


HTC U12 Plus to smartfon, który może pochwalić się bardzo zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. To 64 GB pamięci, 6-calowy ekran, a także aparat, który robi zdjęcia na praktycznie profesjonalnym poziomie. Do tego rozwinięte czujniki: czytnik linii papilarnych czy skaner twarzy i norma wodoodporności IP68, czyli doskonała ochrona przed wodą i pyłem. Takie funkcjonalności telefonu wymagają ochrony na wysokim poziomie. Dobierz odpowiednie etui / case do HTC U12 Plus i wytrzymałe szkło hartowane lub hybrydowe. Efekt: ochrona przed porysowaniem, pęknięciem i uszkodzeniem.

 

Wytrzymałe i modne etui/case do HTC U12 Plus

Na naszej stronie przygotowaliśmy dla Ciebie ogromny wybór etui/case do HTC U12 Plus. Etui karbonowe, etui pancerne, etui z klapką – to tylko niektóre rodzaje pokrowców, które zabezpieczą to urządzenie. Dodatkowo, możesz wybrać kolor futerału. Dzięki temu spersonalizujesz Twój smartfon w zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby, rodzaj pracy, styl czy charakter.

 

Folie i szkła ochronne – 100% przejrzystości

W naszym serwisie znajdziesz takie produkty, jak szkło hartowane 9H czy szkło hartowane 3D dedykowane do modelu HTC U12 Plus. Dobrze dopasowane szkło ochroni ekran smartfona. Dzięki temu nie pęknie ani nie porysuje się. Szkło jest w 100% przejrzyste. To oznacza, że każdy kolor będzie widoczny tak, jak do tej pory, a Ty dalej będziesz cieszyć się ogromną paletą barw dostępnych w HTC U12 Plus. Wybierz szkło, zamontuj (wystarczy dosłownie chwila) i ciesz się pełnym bezpieczeństwem ekranu Twojego urządzenia.