YOUTAB

Apple: Apple Watch 4 40mm

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Filtry

×

Marka (AKCESORIA)

×

Model (AKCESORIA)

×

Producent (AKCESORIA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Jak zabezpieczyć Apple Watch 4?


Posiadasz znakomity Apple Watch 4 i szukasz do niego wyjątkowej ochrony? Dobrze trafiłeś. W Youtab.pl przygotowaliśmy dla Ciebie szeroki wybór etui do Apple Watch 4 oraz case do Apple Watch 4. Nie wiesz, który wybrać? Nie martw się, bo każdy produkt jest odpowiednio opisany i oznaczony, dzięki czemu będziesz mógł porównać wszystkie parametry i różnice. Dzięki temu decyzja, na które etui do Apple Watch 4 warto się zdecydować, jest znacznie łatwiejsza.

Etui i case do Apple Watch 4

Bez odpowiedniej ochrony urządzeń elektrycznych korzystanie z nich wiązałoby się z dużym stresem. Odpowiednio dobrane case lub etui do Apple Watch 4 zabezpieczy Twój sprzęt, a Ty nie będziesz musiał martwić się, że porysuje się lub uszkodzi. To ważne, zwłaszcza że zegarek od firmy Apple nosimy cały czas przy sobie, na ręce, łatwo więc o coś uderzyć czy zahaczyć. Wytrzymałe, solidne etui z pewnością sobie z tym poradzi, a Ty będziesz mógł cieszyć się ochroną na najwyższym poziomie.

Apple Watch – specyfikacja

Wybór odpowiedniego etui do Apple Watch 4 warto zacząć od upewnienia się, że będzie miało odpowiedni rozmiar. W przypadku Apple Watch 4 szukamy etui o rozmiarze 40 lub 44 mm. Jeśli taki znajdziemy, wystarczy porównać go z innymi i dokonać odpowiedniego wyboru. Teraz już można cieszyć się wszystkimi funkcjami, które oferuje ten produkt. Wodoodporność do 50 metrów, czujnik pracy serca, GPS, optyczny czujnik tętna – to tylko niektóre z nich.