YOUTAB

Alcatel: Alcatel Idol 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1

Filtry

×

Marka (AKCESORIA)

×

Model (AKCESORIA)

×

Producent (AKCESORIA)

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Akcesoria Alcatel Idol 4


W tym dziale oferujemy etui do telefonu oraz folie i szkła hartowane Alcatel Idol 4. Co sprawia, że akcesoria GSM cieszą się tak dużą popularnością wśród użytkowników? Okazuje się, że sami producenci telefonów zalecają, aby korzystać z dodatkowej ochrony smartfonów, aby znacznie zwiększyć ich żywotność oraz odporność na zarysowania czy uderzenia.

Powszechnie największą popularnością cieszy się zabezpieczenie telefonu przed uszkodzeniami ekranu lub obudowy. Właśnie z tego powodu na Youtab.pl znajdziesz etui do telefonu oraz folie i szkła hartowane. Wysokiej jakości produkty oraz idealnie dopasowane do danego modelu nie tylko pełnią funkcję ochroną, ale również w żaden sposób nie wpływają na użytkowanie posiadanego smartfona.

W naszym sklepie internetowym dużą popularnością cieszy się ochrona wyświetlacza. W przypadku Alcatel Idol 4 możemy zaproponować m.in szkło hartowane 9H. Jest to sztandarowy produkt zapewniający profesjonalną ochroną wyświetlacza. Wynika to głównie z faktu, że szkło hartowane dedykowane na ekran Alcatel Idol 4 jest niezwykle łatwe w samodzielnym montażu. Dodatkowo zabezpiecza ono wyświetlacz nie tylko przed zarysowaniami, ale również uszkodzeniami powstałymi w wyniku upadku. Sprawdź już teraz pełną ofertę i wybierz wariant, który zapewni optymalną ochronę dla Twojego telefonu.